Działamy w branży edukacyjnej od 1994 roku.
Ten czas był niezwykle owocny:
       -  dla nas - ponieważ realizując swoje zadania, udało nam się pozyskać cenną bazę informacji na temat edukacji wyższej w Polsce,
       -  dla kolejnych roczników Maturzystów - którym mogliśmy pomóc w wyborze Uczelni, wskazać różne możliwości kształcenia i odpowiedzieć na wiele ważnych pytań związanych z rekrutacją, przebiegiem studiów oraz rynkiem pracy w Polsce.

W czasie tych kilkunastu lat istnienia firmy świat polskiej edukacji podlegał istotnym zmianom. Byliśmy z Maturzystami przy wprowadzaniu nowej matury, likwidacji egzaminów wstępnych na studia, wprowadzenia obowiązkowej matury z matematyki. Zwłaszcza w tych okresach staraliśmy się jak najlepiej wspomóc Maturzystów w odnalezieniu się w nowej sytuacji. Staraliśmy się odpowiedzieć na wszystkie ich pytania i wątpliwości, doradzić konkretne rozwiązania oraz wskazać właściwą ścieżkę kształcenia odpowiednią do predyspozycji i ambicji Maturzysty oraz adekwatną do aktualnych warunków rynku pracy.Prowadzimy działalność informacyjną i wydawniczą (informatory drukowane oraz portale: Wirtualny Informator Maturzysty www.uczelnie.info.pl, Tropiciel Maturzysty www.tropicielmaturzysty.pl, portal poświęcony edukacji ekonomicznej www.ekonomicznie.pl oraz technicznej www.studiatechniczne.pl). Od kilku lat organizujemy Trójwymiarowe Targi Edukacyjne pod domeną www.edutargi.pl. Nasi konsultanci oświatowi prowadzą prezentacje w szkołach średnich oraz spotkania konsultacyjne dla Maturzystów w siedzibie firmy. Ponadto od 2005 roku prowadzimy projekt certyfikacji niepublicznych szkół wyższych "Wiarygodna Szkoła", któremu towarzyszyły rankingi szkół a od 2010 roku konkurs na "Najbardziej innowacyjną i kreatywną uczelnię w Polsce".

Naszą misją jest...
- promowanie idei studiowania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- gromadzenie, przetwarzanie i udostępnianie pełnej wiedzy na temat szkolnictwa wyższego w Polsce
- wskazywanie przykładów dobrych praktyk realizowanych przez uczelnie

Jak pomagamy Maturzystom...
Co prawda nie podejmiemy decyzji za maturzystów, ale możemy im w tym pomóc. Chcemy przedstawić wszystkie możliwe opcje kształcenia, doradzić właściwe rozwiązania i przeprowadzić młodych ludzi przez skomplikowane procedury maturalne i rekrutacyjne.